Nowy Początek

Wszystko zaczęło się 5 lat temu na innej stronie. Fotografowałem od dziecka. Zapisywałem momenty, ludzi, zdarzenia i miejsca. Nie jestem egoistą i chciałem zawsze się dzielić moją wizją świata, tym co widzę i na co zwracam uwagę. Interesting Photographs było pierwszym dziennikiem w którym zapisywałem to co widzę. Jest tam masa zdjęć i przemyśleń.

Dlaczego zaczynam od nowa? Bo tamta strona to nie dorosła razem ze mną.  Jest taka jaka była 5 lat temu i nic na to nie poradzę. Otwieram nowy rozdział mojej „tfurczości”. Pobudowałem sobie nowy plac zabaw.

img025-Edit
obiektyw: 50mm ,film: Ilford PAN 100

Mam różne aparaty, różne filmy i różne momenty w życiu. Moje zdjęcia to połączenia chwil i aktualnego nastawienia do życia. Kocham to robić i będę się starał pokazać to tu. Do pisarza mi daleko. Jestem bałaganiarzem. Będę pisał przygotowany i nieprzygotowany. Błędów postaram się nie robić a nowe wpisy będą pojawiać się co jakiś czas.

obiektyw: 50mm film: Ilford PAN 100
obiektyw: 50mm film: Ilford PAN 100

Mam instagrama na którego wrzucam to co widzę przez telefon. Po stronie nie będę oprowadzał, wszystko jest proste i czytelne. Polecam obserwować przez mail. Nie ominie Cię, mój Drogi Czytelniku, żadne moje zdjęcie (współczuje). Mam również kanał na YouTube gdzie można oglądać moje filmy z wypraw. Dopiero się uczę ale czuję że to będzie moja kolejna pasja.

      Jeśli już jesteś zainteresowany współpracą ze mną wypełnij formularz kontaktowy.

     To tyle jeśli chodzi o wstęp do tej storny. To już za nami i możemy zająć się tym po co powstała ta strona. Zdjęciami. Mam nadzieję że to będzie świetna wyprawa do zwykłych miejsc pokazanych na mój własny sposób. Zaczynamy już niedługo.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s